HAKKIMIZDA

logo-emsimak.png
BİZ KİMİZ?

ENSİMAK olarak İzmir 4, Sanayi sitesinde tecrübemizle sizlere hizmet vermekteyiz. Çelik Konstrüksiyon ve Metal İmalatı sektöründe 2010 yılından beri aktif olarak bulunmakla birlikte 15 yıllık tecrübeye sahibiz. 2010 yılının başında kurmuş olduğumuz şirketimiz bünyesinde fabrikalarının imalat, bakım, onarım ve revizyon işlerindeki çalışmalarımızla başarımızı bugünlere kadar taşıyarak sektörünün önde gelen ve aranılan firması olma yolunda ilerlemekteyiz. Sektörde ağırlıklı olarak faaliyet gösterdiğimiz konular; döner fırın manto imalatlatları, ring montaj ve demontajları, klinker soğutma de montaj ve montajları, farin değirmenleri, ayna muylu de montaj ve montajları, konkasör, rotör montaj ve demontajları, çimento değirmenleri symetro dişli montaj ve demontajları, döner fırın ayar işleri, havalı bantlar, helezonlar, elevatörler, soğutma şasesi (pabuç bağlantılı) imalatları olup, manto, ring birleşmelerinde de son model ekipmanlar ve uzman bir teknik kadro ile çalışmaktayız. Yapılan manto kesimlerini otomatik kesme makineleri ile ve kaynak ultrasonografisi uygulayarak yapmaktayız. ENSİMAK olarak bizler sürekli kendini geliştiren, yeniliklere açık, vizyon sahibi, tecrübesine, Köklü geçmişine ve bünyesinde görev alan uzman kadrosuna güvenerek, müşterilerimizden aldığımız olumlu desteklerle hizmet verdiğimiz sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize kalite,maliyet ve teslimat performansları bakımından mükemmel hizmet ve rekabet avantajları sağlayarak ;İmalat sektöründe teknolojik gelişmeleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek makine imalatlarında ve üretimde marka olabilmektir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin gereksinimlerine odaklanarak onlara mükemmel,kaliteli ve sürekli geliştirilen hizmet ve ürün sunmak,karlı bir büyüme sağlayarak Pazar payımızı arttırmak.

TEKLİF ALMAK İÇİN
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

İLETİŞİM GEÇ